Lista Chorób Nieuleczalnych

wskazówka zdrowia skóry kobieta

Jednym z kierunków działań, które powinny być regulowane przez komisję wysokiej jakości opieki medycznej jest leczenie choroby, choroby lub urazu. W tej chwili nie ma lekarstwa na Aids, ale leki są skuteczne w walce z HIV i jej powikłań. Procedury zaprojektowane w celu zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa HIV w organizmie, zapisz swój układ odpornościowy jak najbardziej zdrowe i zmniejszyć powikłania mogą wystąpić.

Alicia M.
Гинц, md: celem w terapii śródmiąższowe choroby płuc, która rozwija się i systemowa twardzina byłaby stabilizacja choroby. Niestety, u nas nie ma czegoś, co się dzieje, aby naprawy tkanki włóknistej lub zwłóknienie, co już się stało. Kiedy obserwujemy progresywny łykowatość, jak to określono lub progresję na wysokiej-Res TK-tomografia komputerowa, przez większość czasu jesteśmy naprawdę patrzymy na płucnej funkci testów do oceny potrzeby pacjentów rozwijają się zmiany fizjologiczne w ich funkcji płuc sami śledzić postęp. Nasz ostrość jest naprawdę próbuje ustabilizować choroba płuc, która się rozwija.

Te choroby są ciężkie i zazwyczaj nie są przekazywane od jednej osoby do drugiej powietrzno-patogeny.

Mogą one być przekazywane przez kontakt seksualny, pasożyty lub transmisji cielesnych płynów, takich jak krew. W przeciwieństwie do rozpowszechnionych chorób, choroby te mogą trwać kilka miesięcy lub nawet całe życie. Niektóre przykłady takich chorób obejmują błonica, choroba z Lyme, zapalenie wątroby i malaria. Leczenie tych chorób zawiera jakąś formę hospitalizacji, intensywnej opieki medycznej, leków i antybiotyków dożylnych.

Czasami, po otrzymaniu leczenia może stać się problemem. Wszyscy mamy prawo do najlepsze leczenie od usług zdrowia psychicznego z punktu widzenia najbardziej skuteczne leki wsparcia, rehabilitacji i życia w społeczeństwie, i pomóc w rozwiązaniu świadczeń socjalnych i inne pytania.

Zanieczyszczenie powietrza może poważnie wpłynąć na zdrowie i może prowadzić do przedwczesnej śmierci, ponieważ zmniejsza funkcję płuc, zwiększa ryzyko infekcji i nowotworów, a także powoduje pogorszenie stanu zdrowia u osób z chorobami serca i płuc. Jeśli masz choroby układu sercowo-naczyniowego lub układu oddechowego, lub jeśli jesteś w ciąży lub opieki nad małymi dziećmi, porozmawiaj z lekarzem o dodatkowych sposobach ochrony siebie i swojej rodziny, gdy jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia.